
Шуруповерт AEG S 4000 E
4 690 ₴
- В наличии
- Код: 4935413215
+380 (67) 430-69-97
Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- - Потужний 720 Вт двигун для кращої продуктивності
- - Компактний високошвидкісний шуруповерт для роботи з гіпсокартоном
- - Повністю металевий корпус редуктора для підвищеної надійності
- - Зручне регулювання вибігання біти для точного встановлення глибини закручування саморізу
- - Функція реверсу
- - Ергономічна конструкція з еластичною накладкою Soft Grip для комфорту в роботі
- - приймальне пристрій - шестигранник 1 / 4˝
- - Поясна кліпса
- - Поставляється з обмежувачем глибини, бітотримачем, битою PH2, поясний кліпсою, кабелем 4 м
- Потужність (Вт) 720
- Швидкість без навантаження (об / хв) 0 - 4000
- Саморізи (мм) 6
- Макс. крутний момент (Нм) 10
- Тип хвостовика ¼˝ Hex
- Вага (кг) 1.4
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный крутящий момент | 10 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 4000 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 720 Вт |
| Длина сетевого кабеля | 4 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса редуктора | Пластик ABS |
Информация для заказа
- Цена: 4 690 ₴



