

Циркулярна пила KS 55-2
7 325 ₴
- В наличии
- Код: 4935446665
+380 (67) 430-69-97
Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Потужний двигун 1200 Вт
- Кутовий рез 0 - 50 ° з фіксацією в положенні 45 °
- Підошва і захисні кожухи виготовлені з магнієвого сплаву для високої надійності і міцності
- Великі фіксують рукоятки для зручності зміни налаштувань
- Еластичне покриття з мікротекстур передньої і задньої рукояток
- Кабель 4 м
- Патрубок пиловидалення DEK 26 для приєднання до систем пиловидалення AEG
Потужність (Вт) 1200
Швидкість без навантаження (об / хв) 0 - 6.100
Зріз під кутом (°) 0 - 50
Діаметр диска / шпинделя (мм) 165/20
Макс. глибина різу 45 ° / 90 ° (мм) 41/54
Вага (кг) 3,3
Постачається в Сумка для інструменту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | AEG |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 165 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Максимальное количество оборотов | 6100 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 54 мм |
| Угол наклона | 45 град. |
| Вес | 3.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
| Параллельный упор | Да |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 325 ₴



