

ВЕЛИКА Кутова шліфмашина WS 24-230 GEV
11 541 ₴
- В наличии
- Код: 4935431765
+380 (67) 430-69-97
Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Потужний двигун Потужність 2400 Вт з додатковим захистом обмоток Компауд для збільшення терміну служби і вражаючою ефективності роботи
- Екстремально компактна конструкція із загальною довжиною всього 515 мм і вагою 5.6 кг для комфортної роботи
- Функція захисту від випадкового включення оберігає від мимовільного пуску після втрати джерела живлення
- Функція плавного пуску
Потужність (Вт) 2400
Швидкість без навантаження (об / хв) 0 - 6.600
Макс. глибина різання (мм) 68
Діаметр диска (мм) 230
Різьба шпинделя M14
Вага (кг) 5,6
Постачається в Кейс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 6.6 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Вес | 5.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 11 541 ₴



