



Аккумуляторная дрель-шурупокрут AEG BSB12C2 LI-202B
8 906 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4935451111
+380674306997
- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Знімна система патрона дозволяє залишити біту 25 мм в кріпленні при установці патрона
- Надзвичайно компактний дриль довжиною 192 мм з патроном і 155 мм без нього
- Світлодіодне підсвічування з режимом роботи в сутінках дозволяє працювати в тісних і вузьких просторах
- Поясний скоба для зручності перенесення
- Індикатор рівня заряду акумулятора
- Високий крутний момент - 32 Нм для широкого спектру робіт
- Кутова насадка і насадка зі зміщеною віссю забезпечують ті ж самі характеристики, що й на шпинделі інструменту, більше не потрібно займатися підбором рівня крутного моменту і швидкості обертання
- Металеві шестерні і корпусні деталі планетарного редуктора гарантують максимальну надійність
- Ідеально для повторюваних робіт, наприклад, вимагають попереднього Засвердлювання
- При установці насадки біта 25 мм може залишатися в патроні
Тип акумулятора Li-ion
Ємність акумулятора (Аг) 2,0
Акумулятори 2
Зарядний пристрій 40 хв
Макс. діаметр свердління в дереві / сталі (мм) 20/10
Макс. крутний момент (Нм) 32
Швидкість без навантаження (об / хв) 0 - 400 / 0 - 1500
Стандартна комплектація Швидкознімний патрон, бита, поясна скоба
Загальна вага (кг) 1,2
Постачається в Сумці для інструменту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | AEG |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Максимальный крутящий момент | 32 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 192 мм |
| Вес | 1.2 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Гнездо для крепления бит | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Время зарядки аккумулятора | 0.4 час |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
Информация для заказа
- Цена: 8 906 ₴



