
Ексцентрикова шліфмашина EX 150 ES
9 433 ₴
- В наличии
- Код: 4935448065
+380 (67) 430-69-97
Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Дві амплітуди коливань для поліпшення контролю над процесом зняття матеріалу
- Регулювання швидкості для більш акуратної роботи
- М'який старт і гальмо підошви для запобігання утворенню задирок
- Двостороння пилозахищена кнопка включення для простоти використання
- Зручне кріплення шліфлистів Велькро
- Система пиловидалення передбачає використання пилозбірника або підключення пилососа
- Лита металева конструкція для збільшення міцності і надійності
Потужність (Вт) 440
Швидкість без навантаження (об / хв) 4000-10.000
Рівень коливань (дв / хв) 8000-20.000
Діаметр коливань (мм) 3,2 / 6,4
Розмір Шліфувальна платформа (мм) 150
Вага (кг) 2,8
Постачається в - металевому кейсі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Вес | 2.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Ширина шлифования | 150 мм |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Максимальная частота колебания платформы | 20000 кол/мин |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
Информация для заказа
- Цена: 9 433 ₴



