МДФ ламінований двосторонній 0110/0110SM/SM Мелец 19мм
7 422 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 25011М
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
МДФ (деревоволокниста плита високої щільності) - спеціалізована плита, вироблена з деревних волокон, пов'язаних смолою, під впливом високого тиску і тепла. МДФ - продукт, що не несе навантаження, для внутрішнього використання в сухих умовах. Відшліфована для отримання дуже рівної поверхні, плита МДФ підходить для різних способів облицювання - фанерування, ламінування, фарбування і лакування. МДФ компанії Кроношпан може використовуватися в якості будівельного матеріалу як заміна деревини для стін, стель, перегородок і т.д, що не несуть навантаження.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Хороші механічні характеристики
- Висока стабaільность
- Гомогенні характеристики
- Низька ступінь розбухання по товщині
- Ідеально для нанесення забарвлення, облицювання фанерою і плівкою
ЗАСТОСУВАННЯ
- Компоненти меблів
- Перегородки
- Облицювання
- Каркаси для м'яких меблів
- Оформлення дверей кухонь
- Упаковка
НОРМИ
EN 316; EN 622-1
КЛАС ЕМІСІЇ
E1 (EN ISO 12460-5)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kronospan |
| Страна производитель | Польша |
| Вид древесно-плитного материала | МДФ |
| Предназначение | Производство мебели |
| Класс эмиссии формальдегида | Е1 |
| Длина | 2620 мм |
| Ширина | 2070 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Покрытие | Ламинированное |
| Цвет | Белый |
| ДСП | |
| Сорт ДСП | 1 |
- Цена: 7 422 ₴



