


Мала кутова шліфувальна машина WS 10-125
4 058 ₴
- В наличии
- Код: 4935451301
+380 (67) 430-69-97
Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Новий потужний двигун 1000 Вт
- Металевий редуктор для надійності
- Направлене відведення повітря
- Плоска поверхня металевого редуктора для поліпшення огляду оброблюваної поверхні і оптимізації глибини різу.
Потужність (Вт) 1000
Швидкість без навантаження (об / хв) 11.500
Макс. глибина різання (мм) 40
Діаметр диска (мм) 125
Різьба шпинделя M14
Вага (кг) 2.3
Постачається в Картона коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Вес | 2.3 кг |
| Производитель | AEG |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11500 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 4 058 ₴



