

Акумуляторний фрезер BOF18BL-0
9 750 ₴
- Под заказ
- Код: 4935459584
Отправка с 05 мая 2026+380674306997
- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- 18В Безщітковий кромковий фрезер для роботи однією рукою
- Швидкість обертання до 25000об/хв дозволяє працювати з деревиною будь-якого типу
- Цанга 6мм дозволяє використовувати широкий асортимент оснащення
- Блокування шпинделя для швидкої та простої заміни фрез
- Вбудований регулятор швидкості обертання дозволяє підібрати оптимальний режим роботи для різних матеріалів
- Регулятор точного налаштування глибини занурення фрези розширює область використання інструменту
- Кожух станини з магнієвого сплаву для збільшення надійності
- Ергономічний тонкий профіль корпусу дозволяє комфортно працювати протягом тривалого часу
- Акумуляторна технологія AEG PROLITHIUMION ™ із захистом від перевантаження збільшує надійність як акумулятора, так і самого інструменту
- Акумуляторна технологія AEG PROLITHIUMION ™ із захистом від перевантаження збільшує надійність як акумулятора, так і самого інструменту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1.7 кг |
| Производитель | AEG |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальная глубина фрезерования | 32 мм |
| Размер цанги | 6 мм |
| Максимальное количество оборотов | 25 об/мин |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 9 750 ₴



