
18В 125мм безщіткова кутовашліфувальна машина BEWS 18-125BL-0
7 431 ₴
- В наличии
- Код: 4935464414
+380674306997
- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Потужний двигун 18В PROFLUX ™ забезпечує швидкість 11000об / хв для ефективної роботи
- Світлодіодний індикатор сигналізує про перевантаження інструменту
- Вбудований в акумулятор індикатор рівня заряду
- Інтелектуальна електроніка CORETEK ™ контролює взаємодію акумулятора PRO Li-ion і бесщеточного двигуна PROFLUX ™ і підтримує постійну швидкість і зусилля
- Безключового регулювання положення захисного кожуха
- Функція захисту від випадкового включення для поліпшення безпеки
- Акумуляторна технологія AEG PROLITHIUMION ™ із захистом від перевантаження збільшує надійність як акумулятора, так і самого інструменту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип паркетошлифовальной машины | Дисковый |
| Дополнительные функции | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 431 ₴



