
FRE160P Універсальний фрезер з регулюванням обертів
32 405 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: FRE160P
- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
Професійний фрезер для деревини та пластику. Висока точність і стабільність в роботі. Потужний двигун 1800W для FRE160P дозволяє виконувати важкі роботи. Оснащений електронним контролем швидкості і контролю обертів для забезпечення постійної швидкості двигуна незалежно від навантаження. Ідеально підходить для вирівнювання країв, пазування з'єднувальних деталей (пристрій PL11 в опції), виконання поглиблень і т. д. Фрезер оснащений точним налаштуванням глибини і бічного упору, системою блокування шпинделя для полегшення заміни фрези, а також адаптером для підключення зовнішнього пиловидаляючого пристрою. Відмінною особливістю моделі FRE160P є наявність електронної системи , що дозволяє підібрати оптимальну частоту обертання для різних типів оброблюваних матеріалів. Модель FRE160P оснащена системою електронного регулювання, яка підтримує задану частоту обертання під навантаженням.
Технічні дані
- Потужність 1.800 Вт
- Закріплюючий патрон 12 мм
- Глибина фрезерування 0-60 мм
- Оберти без навантаження 11.500-23.000/хв
- Макс. діаметр фрези 40 мм
- Вага 5,4 кг
Стандартна комплектація:
Бічна направляюча, роз'єм для відводу пилу, направляюче кільце Ø 19 мм, ключ сервісний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Virutex |
| Максимальное количество оборотов | 23000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Вес | 5.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
- Цена: 32 405 ₴



