



Кутова шліфувальна машина WS 8-125 AEG
2 688 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4935451402
+380674306997
- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кутова шліфувальна машина AEG WS 8-125 800 Вт – компактний електроінструмент для виконання ремонтних робіт домашніми майстрами. Завдяки маленькій масі та відносно не великим розмірам зручна у використанні.
WS 8-125 серед моделей свого класу виділяють такі переваги:
- Наявність бічної рукоятки;
- Форма корпусу редуктора зручна для роботи в обмеженому просторі;
- Зручно спрямоване розташування видувних отворів;
- Можливість повертати редуктор на 90 градусів;
- Блокування шпинделя спрощення зміни диска;
Разом із WS 8-125 постачаються:
- Фланцева гайка;
- Фланець;
- Спеціальний гайковий ключ;
- Бічна рукоятка;
- Інструкція;
- Сервісна книжка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Размер цанги | 14 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 688 ₴



