

ДСП Kronospan K532 AD Каштан Арвадонна Полум'яний 2800х2070х18мм
4 133 ₴
- В наличии
- Код: K532 AD
+380 (67) 430-69-97
Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відкрийте для себе нову колекцію вражаючого рівня реалістичності декорів із багатовимірною синхро структурою. Нові текстури з легкістю повторюють звивини та лінії деревини, створюючи бездоганну гармонію вишуканого вигляду та відчуттів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kronospan |
| Страна производитель | Украина |
| Вид древесно-плитного материала | ДСП |
| Покрытие | Ламинированное |
| Предназначение | Оформление интерьера, Производство мебели |
| Класс эмиссии формальдегида | 0,5 |
| Длина | 2800 мм |
| Ширина | 2070 мм |
| Толщина | 18 мм |
| ДСП | |
| Сорт ДСП | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 4 133 ₴



