

Стільниця Kronospan К212 PA Мармур Королівський Білий ВОГОСТІЙКА R3 + пластик 3м 4100х600х38мм
4 755 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: К212 RS
+380 (67) 430-69-97
Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завжди приголомшливий, цей мармуроподібний декор додає вишуканості та стилю. Він відображає теплі, натуральні бежеві кольори каменю. Делікатна прозора текстура додає автентичності.
https://kronospan.com/ua_UA/decors/view/kronodesign/st-ljnic-postform-ng/K212
Властивості :
-
стійкість до винекнення плям
-
легкість у чищенні
-
гігієнічність
-
термостійкість
Характеристики товару :
- Тип основи: ДСП
- Структура поверхні: PA
- Ступінь глянцю: матове
- Заокруглення : 1U
- Вологостійкий матеріал: так
- Клас емісії: E1
- Декор: S (Камінь)
- Напрямок текстури: Поздовжня
- Клас вологостійкості: P3
- Товщина мм: 38
- Виробник: Kronospan
- Довжина, мм: 4100
- Ширина. мм: 600
- Радіус, мм: R3
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kronospan |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Столешница |
| Назначение | Для кухонного гарнитура |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | ДСП |
| Декор | Камень |
| Цвет | Бежевый |
| Структура поверхности | Матовая |
| Длина | 4100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Толщина | 38 мм |
| Вес | 14 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 755 ₴



