
Дезінфікуючий спрей для системи кондиціонування повітря COOLIUS зі шлангом, 300 мл
827 ₴
- В наличии
- Код: 089376410
+380 (67) 430-69-97
Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Спеціалізований засіб для очищення та дезінфекції систем кондиціонування повітря автомобіля.
- Дезінфікує, очищає і захищає
- Ефективно вбиває бактерії і грибки за дуже короткий час. 100% позбавлення від мікробів всього за 5 хвилин.
- Довготривалий захист. Запобігає алергічним реакціям, які можуть бути викликані бактеріями та іншими мікроорганізмами.
- Надійне рішення для усунення неприємних запахів. Забезпечує довгостроковий ефект, за рахунок дезінфекції та очищення місць скупчення мікробів, бактерій і грибків
- Глибоко проникає у шари бруду, за рахунок рясного розпилення очищувача. Ефективність підтверджена незалежним інститутом.
- Легко наноситься. Має подовжений шланг довжиною близько 80 см.
Поліетиленовий шланг оснащений спеціальною насадкою, для нанесення засобу безпосередньо на теплообмінник системи кондиціонування.
- Значення pH: 5,0
- Не містить AOX
Примітка: Будьте обережні при використанні біоцидних засобів. Перед використанням завжди читайте етикетку і інформацію про продукт.
| Щільність | 0,88 г/см³ |
| Об'єм | 300 мл |
| Температура займання, мін. | 13 °C |
| Хімічна сполука | Ізопропанол |
| Колір | Безбарвний |
| Температура обробки, макс. | 30 °C |
| Розкладається біологічно | Ні |
| Макс. термостійкість | 30 °C |
| Запах/аромат | Спирт |
| Температурний діапазон застосування, макс. | 30 °C |
| Не містить AOX | Так |
| Термін придатності з дати виробництва | 18 міс. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Основное назначение средства | Для дезинфекции, Для кондиционеров, Удаление запахов |
| Тип средства | Спрей |
| Особенность средства | Без хлора |
| Объем | 300 мл |
| Производитель | Wurth |
| Страна производитель | Германия |
Информация для заказа
- Цена: 827 ₴



