Мастило з тривалим терміном служби III
274 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 0890402
+380 (67) 430-69-97
Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Багатоцільове літієво-мильне мастило з протизадирними EP-присадками для використання в умовах високих навантажень.
- Дозволяє значно збільшувати інтервали між змащуванням.
- Стійке до високих тисків завдяки EP-присадкам.
- Хороші герметизуючі і водовідштовхуючі властивості.
- Стійкість до окислення і корозії.
- Фасоване в практичний картридж.
Не містить важких металів і хлору.
Не містить силікон і смол.
Примітка
Мастила поставляються в пластмасових картриджах. Пластмасові картриджі призначені для поліпшення умов зберігання (вони запобігають витіканню мастила при високій температурі). Зберігайте картриджі в вертикальному положенні в прохолодному сухому місці. Дотримуйтесь вимог, зазначених в інструкції з експлуатації транспортних засобів і машин, а також вказівок виробників по збірці.
| Щільність | 1 г/см³ |
| В'язкість базової олії, умови | при 40 °C |
| Температурний діапазон застосування, мін./макс . | -30 130 °C |
| Тип упаковки | Балон |
| Не містить силікону | Так |
| Колір | Світло-коричневий |
| Мильна основа | гідроксистеарат літію 12 |
| Код мастила | KP2K-30 |
| Клас NLGI / умови | 2 / по DIN 51818 |
| В'язкість базової олії, кінематична / умови | 280 мм²/с / при 40 °C |
| Точка краплепадіння, мін. / умови | 180 °C / відповідно до DIN ISO 2176 |
| Пенетрація після стиснення, мін. / макс. / умови | 265-295 / Відповідно до DIN ISO 2137 |
| Термін служби / ступінь корозійного захисту | Ступінь корозії 0 |
| Масляна основа | Мінеральна олія |
| Зварювальне зусилля VKA | 2600 Н |
| Система мастила | Консистентне мастило |
| Запах/аромат | Характерний |
| Густина за умови | при 20 °C |
| Точка краплепадіння, умови | відповідно до DIN ISO 2176 |
| Температурний діапазон застосування, мін. | -30 °C |
| Вага вмісту | 400 г |
| Температурний діапазон застосування, макс. | 130 °C |
| Пенетрація після стиснення, умови | Відповідно до DIN ISO 2137 |
| Клас NLGI, умови | по DIN 51818 |
| Термін служби корозійного захисту, умови | Відповідно до DIN 51802, тест SKF Emcor |
| Зварювальне навантаження VKA, умови | відповідно до DIN 51350-4, VKA-тест (Інститут двигунів внутрішнього згоряння) |
| Не містить смоли | Так |
| Не містить AOX | Так |
| Стійкість до впливу | Корозія, Окислення |
| Термін придатності з дати виробництва | 60 міс. |
| Не містить важких металів | Так |
| Містить хлор | Ні |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Wurth |
| Фасовка | 0.400 кг |
Информация для заказа
- Цена: 274 ₴



