Розморожувач скла суперінтенсивний спрей Wurth 500 мл
234 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0892331201
+380 (67) 430-69-97
Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Швидко й ефективно видаляє лід та іній зі скла. Немає необхідності в механічному видаленні льоду за допомогою скребка.
- Запобігає замерзанню скла у подальшому. Чудовий огляд навіть у ще не прогрітому автомобілі.
- Відмінна сумісність з матеріалами. Не пошкоджує фарбу, гуму і пластмаси.
- Не містить метанолу.
- Приємний цитрусовий аромат.
| Щільність | 0,952 г/см³ |
| Об'єм | 500 мл |
| Температура займання, мін. | 21 °C |
| Не містить силікону | Так |
| Хімічна сполука | Етанол |
| Колір | Синій |
| Значення pH, умови | при 20 °C |
| Значення pH | 7.8 |
| Розкладається біологічно | Так |
| Запах/аромат | Цитрус |
| Густина за умови | при 20 °C |
| Вага вмісту | 460 г |
| Не містить AOX | Так |
| Термін придатності з дати виробництва | 36 міс. |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Объем | 500 мл |
| Сезон применения жидкости | Зима |
| Тип жидкости | Готовая |
| Производитель | Wurth |
| Страна производитель | Италия |
Информация для заказа
- Цена: 234 ₴



