Добавка в бачок склоомивача зимова Plus Wurth 1000 мл
255 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 0892332840
+380 (67) 430-69-97
Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Поліпшений захист від замерзання. Надійно й ефективно запобігає замерзанню системи омивача лобового скла і фар.
- Чудове поліпшене очищення. Ідеально чистий огляд, незважаючи на зимовий бруд у вигляді дорожньої солі і інших жирних дорожніх забруднень.
- Дбайливе ставлення до матеріалів. Не ушкоджує полікарбонатне скло. Не пошкоджує лакофарбове покриття та гуму.
- Підходить для віялових форсунок. Підходить для всіх типів автомобілів.
- Ефективне легке очищення. Рівномірне зволоження скла тонким шаром сприяє його легкому очищенню. Збереження чистоти надовго завдяки брудовідштовхуючому ефекту.
Примітка
Використання для віялових форсунок:
У зв'язку з в'язкістю рідини для омивача лобового скла віялове її розпорошення може досягатися при температурі до -15 ° C при розведенні в пропорції 1:1
| Щільність | 0,911 г/см³ |
| Об'єм | 1 л |
| Тип упаковки | Пластикова пляшка |
| Температура займання, мін. | 23 °C |
| Не містить силікону | Так |
| Хімічна сполука | Вода й етанол |
| Колір | Синій |
| Захист від замерзання, макс. | -63 °C |
| Значення pH | 7.6 |
| Розкладається біологічно | Так |
| Запах/аромат | Лимон |
| Густина за умови | при 20 °C |
| Вага вмісту | 910 г |
| Не містить AOX | Так |
| Термін придатності з дати виробництва | 24 міс. |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Объем | 1000 мл |
| Сезон применения жидкости | Всесезонная |
| Тип жидкости | Концентрат |
| Производитель | Wurth |
| Страна производитель | Германия |
Информация для заказа
- Цена: 255 ₴



