Дриль-шуруповерт BS12C2LI-152B AEG, 12В, 2Х1,5,Аг, 0-350/0-1500об/хв, 10/20, 34Нм, 1,1кг, сумка
7 905 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4935448464
- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
AEG BS 12 C 2 LI -152 B - один із найкомпактніших шуруповертів у своєму класі. Його довжина всього 168 мм .
На першій швидкості частота обертання шпинделя - 350 об/хв, а обороти на другій швидкості становлять 1500 об/хв . Швидкозатискний патрон дозволяє затиснути оснастку з хвостовиком від 1 до 10 мм, а діаметр свердління у дереві/металі – 20/10 мм
Макс. крутний момент AEG BS 12 C 2 LI -152 B 34 Нм.
17 позицій крутного моменту дозволяють більш точно вибрати потрібне зусилля.
Для комфортної роботи шуруповерт має індикатор заряду акумулятора, LED підсвічування, прогумовану ергономічну рукоятку та скобу для кріплення інструменту на поясі.
Корпус та шестерні редуктора AEG BS 12 C 2 LI -152 B виготовлені з металу.
Акумуляторні технології AEG захищають і обладнання, і акумулятор від перезаряджання, перевантаження, глибокого розряду та перегріву.
Час заряду акумулятора ємністю 1.5 Ач – 30 хв.
Вага шуруповерта – 1.1 кг.
Комплект поставки AEG BS 12 C 2 X 5: сумка, акумулятор 12 В(1.5Ач) - 2шт, зарядний пристрій, скоба для кріплення шуруповерта на поясі.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | AEG |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Максимальный крутящий момент | 32 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 192 мм |
| Вес | 1.2 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Гнездо для крепления бит | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Время зарядки аккумулятора | 0.4 час |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
- Цена: 7 905 ₴








