


Стінова панель SPC Rocko Tiles R109 PT Конкрітч 2800х1230х4 мм
7 737 ₴
- В наличии
- Код: R109 PT
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
Виготовлені з мармуру та вторинних полімерів (кам'яно-полімерний композит), стінові панелі SPC є надзвичайно міцним та повністю водостійким матеріалом. Ці інноваційні панелі відрізняються простотою монтажу, винятковою довговічністю та широким спектром реалістичних декорів, що відтворюють красу природних матеріалів, як-от дерево, мармур та камінь. Оновлюйте та перетворюйте свій простір, за допомогою цих вогнестійких і невибагливих в обслуговуванні панелей, зробивши революцію у стилі та функціональності вашого дому.
В основі SPC міститься понад 70% мармуру
Цифровий друк з ультрафіолетовим покриттям поверхні
Надзвичайно великий формат:
2800 x 1230 mm
Ідеально підходить для різних поверхонь: бетон, плитка, гіпсова штукатурка, фанера, ОСП
Характеристики
- Водостійкість
- Стійкість до плям та легкість у догляді
- Легкий та простий монтаж
- Антибактеріальна поверхня
- Повністю придатний для вторинної переробки
- Стабільність розмірів
- Стійкість до подряпин
Застосування
- Стінові панелі для вологих та сухих приміщень
- Декоративне оздоблення
- Водостійкі меблі
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Kronospan |
| Форма поставки материала | Лист |
| Материал | Композит |
| Покрытие | Полимерное |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 1230 мм |
| Высота | 2800 мм |
| Толщина | 4 мм |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Состояние | Новое |
| Покрываемая панелью площадь | 3.44 кв.м |
- Цена: 7 737 ₴



