

Стільниця Kronospan K023 SU Венато + пластик 3м Вологостійка 4100х600х38мм
5 010 ₴
- В наличии
- Код: K023 SU
+380 (67) 430-69-97
Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Венато — приголомшливе та універсальне відтворення італійського мармуру. Його елегантний кристалічний вигляд і сірі прожилки створюють натуральний вигляд. Це ідеальне рішення для великих поверхонь. Цей матеріал додасть вишуканості будь-якому приміщенню та чудово гармоніюватиме з іншими матеріалами, як-от деревом, каменем і металом.
Властивості :
-
стійкість до винекнення плям
-
легкість у чищенні
-
гігієнічність
-
термостійкість
Характеристики товару :
- Тип основи: ДСП
- Структура поверхні: SU
- Ступінь глянцю: матове
- Заокруглення : 1U
- Вологостійкий матеріал: так
- Клас емісії: E1
- Декор: H (Деревоподібна)
- Напрямок текстури: Поздовжня
- Клас вологостійкості: P3
- Товщина мм: 38
- Виробник: Kronospan
- Довжина, мм: 4100
- Ширина. мм: 600
- Радіус, мм: R3
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kronospan |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Столешница |
| Назначение | Для кухонного гарнитура |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | ДСП |
| Декор | Дерево |
| Цвет | Белый мрамор |
| Структура поверхности | Матовая |
| Длина | 4100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Толщина | 38 мм |
| Вес | 14 кг |
Информация для заказа
- Цена: 5 010 ₴



