


Стільниця Kronospan 2738 FP Дуб Кремона Торро Вологостійка R3 + пластик 3м 4100х600х38мм
5 010 ₴
- В наличии
- Код: K 2738 FP
+380 (67) 430-69-97
Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Torro Cremona Oak — більше, ніж просто декор. Теплі, природні відтінки бежевого кольору підкреслюють вишуканість та універсальність стилю. Характерна зерниста текстура дуба з витонченими лініями та природними сучками надає простору особливого характеру та створює атмосферу затишку, яка надихатиме вас роками.
Властивості :
-
стійкість до винекнення плям
-
легкість у чищенні
-
гігієнічність
-
термостійкість
Характеристики товару :
- Тип основи: ДСП
- Структура поверхні: FP
- Ступінь глянцю: матове
- Заокруглення : 1U
- Вологостійкий матеріал: так
- Клас емісії: E1
- Декор: H (Деревоподібна - дуб)
- Напрямок текстури: Поздовжня
- Клас вологостійкості: P3
- Товщина мм: 38
- Виробник: Kronospan
- Довжина, мм: 4100
- Ширина. мм: 600
- Радіус, мм: R3
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kronospan |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Столешница |
| Назначение | Для кухонного гарнитура |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | ДСП |
| Декор | Камень |
| Цвет | Песочный |
| Структура поверхности | Матовая |
| Длина | 4100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Толщина | 38 мм |
| Вес | 14 кг |
Информация для заказа
- Цена: 5 010 ₴



