

Ротаційна шліфувальна машина PDE446L
21 221 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PDE446L
+380674306997
- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
PDE 446L Ротаційна шліфувальна машина
Цей інструмент розроблено спеціально для шліфування листового металу та мармуру. Його потужний 700 Вт двигун забезпечує запас надійності, необхідний для інтенсивної роботи. Стандартний комплект поставки включає в себе гумову шліфувальну тарілку і шліфувальний диск.
Технічні характеристики
подвійна ізоляція
Потужність: 700 W
Діаметр тарілки: 173 mm
Частота обертання: 3.900 / min
Вага: 3 Kg
Цей інструмент розроблено спеціально для шліфування листового металу та мармуру. Його потужний 700 Вт двигун забезпечує запас надійності, необхідний для інтенсивної роботи. Стандартний комплект поставки включає в себе гумову шліфувальну тарілку і шліфувальний диск.
Технічні характеристики
подвійна ізоляція
Потужність: 700 W
Діаметр тарілки: 173 mm
Частота обертання: 3.900 / min
Вага: 3 Kg
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимальный диаметр диска | 173 мм |
| Производитель | Virutex |
| Вес | 3 кг |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 3900 об/мин |
Информация для заказа
- Цена: 21 221 ₴



