


Фрезер крайковий AS93
18 741 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: AS93
Отправка с 05 июня 2026+380674306997
- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
AS93 Фрезер керамічний
Інструмент спеціально розроблений для навантажених робіт при фрезеруванні фальцев і може застосовуватися для обробки звисів кромки. Використовуючи плунжерну насадку СА 66F (додаткова комплектація), фрезер може бути переоснащено в універсальний, при цьому потужність мотора дозволяє використовувати цей фрезер для роботи з шипорезним пристосуванням або інших цілей.
Технічні характеристики
подвійна ізоляція
Потужність: 1.100 W
Цанговий затиск, Ø: 6 mm
Частота обертання: 23.000 / min
Вага: 3,7 Kg
Стандартна комплектація
Фреза комбінована, НМ, арт. 1140014, сервісні ключі, комплект супровідних документів.
Інструмент спеціально розроблений для навантажених робіт при фрезеруванні фальцев і може застосовуватися для обробки звисів кромки. Використовуючи плунжерну насадку СА 66F (додаткова комплектація), фрезер може бути переоснащено в універсальний, при цьому потужність мотора дозволяє використовувати цей фрезер для роботи з шипорезним пристосуванням або інших цілей.
Технічні характеристики
подвійна ізоляція
Потужність: 1.100 W
Цанговий затиск, Ø: 6 mm
Частота обертання: 23.000 / min
Вага: 3,7 Kg
Стандартна комплектація
Фреза комбінована, НМ, арт. 1140014, сервісні ключі, комплект супровідних документів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Virutex |
| Вес | 3.7 кг |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Страна производитель | Испания |
| Размер цанги | 6 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 23000 об/мин |
Информация для заказа
- Цена: 18 741 ₴



