



Фрезер універсальний COMBI FR356Z
25 430 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: FR356Z
Отправка с 10 мая 2026+380674306997
- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фрезер COMBI FR356Z може використовуватися з різними головками
Фрезер є електричний інструмент, призначений для фрезерування масиву деревини і пластиків. Залежно від застосовуваної оснащення може використовуватися для видалення звисів кромки, усунення сучків, робіт за шаблоном, шипорезних робіт, виготовлення рамок і гравіювання.
Використання оснащення, такий як паралельний упор, шаблони, Циркульні пристосування, профільні фрези, забезпечує широкий спектр застосування фрезера.
Відмінною особливістю даного фрезера є його комбинаторность. Він може бути використаний в якості зачистной машини для обробки металевих поверхонь або невеликих зварних швів, а також в якості універсальної машини, на яку можуть бути встановлені стандартні фрезерні насадки Virutex. «Чотири машини в одній»: універсальний фрезер, керамічний фрезер для прямолінійних деталей, керамічний фрезер для обробки криволінійних деталей і кутів, зачисна машина.
Технічні характеристики
Потужність: 1000 W
Частота обертання: 14000 - 27000 / min-1
Цанговий затиск, Ø: 8 mm
Вага: 3,8 Kg
Стандартна комплектація
Ключ гайковий, ріжковий, 11 мм
Ключ гайковий, ріжковий, 19 мм
Паралельний упор в зборі
Патрубок для підключення пиловидаляючим апарату
Інструкція по експлуатації і супровідна документація.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Virutex |
| Вес | 3.8 кг |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Страна производитель | Испания |
| Размер цанги | 8 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 27000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
Информация для заказа
- Цена: 25 430 ₴



