



Фрезер універсальний FR277R
19 434 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: FR277R
Отправка с 10 мая 2026- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
FR277R Фрезер універсальний
«Молодший» по потужності і найлегший в лінійці універсальних фрезеров, призначений для обробки масиву деревини, ДСП і пластику. Конструкція фрезера забезпечує високу точність і стабільність обробки. Бічний упор і регулятор глибини фрезерування оснащені системами точного налаштування. Направляючі штанги закриті спеціальними гумовими протекторами, що перешкоджає їх забруднення. Продумане розташування органів управління і ергономічний дизайн рукояток гарантує зручність в роботі і безпеку працівника. Швидка настройка глибини фрезерування за допомогою 3х позиційного револьверного упору. Ідеальний інструмент для формування торців деталі, видалення сучків, роботи за шаблоном (з використанням копіювальних кілець), нарізки шипів з пристосуванням PL11, формування пазів, в тому числі при обробці рам, і т.д. Має канал для підключення пиловидаляючим апарату, виведений в верхню частину фрезера для поліпшення огляду в зоні обробки.
Технічні характеристики
подвійна ізоляція
Потужність: 1.010 W
Цанговий затиск, Ø: 8 mm
Глибина фрезерування: 0-50 mm
Частота обертання: 24.000 / min
Вага: 2,9 Kg
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимальная глубина фрезерования | 50 мм |
| Производитель | Virutex |
| Вес | 2.9 кг |
| Потребляемая мощность | 1010 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Страна производитель | Испания |
| Размер цанги | 8 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 24000 об/мин |
- Цена: 19 434 ₴



