Фрезер універсальний FR278R
22 601 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: FR278R
Отправка с 10 мая 2026- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
FR278R Фрезер універсальний
Середній в лінійці фрезерів по потужності і практично найлегший в лінійці, оснащений системою електронного регулювання, що дозволяє підібрати оптимальну частоту обертання для будь-якого типу оброблюваного матеріалу, і призначений для обробки масиву деревини, ДСП і пластику. Конструкція фрезера забезпечує високу точність і стабільність обробки. Бічний упор і регулятор глибини фрезерування оснащені системами точного налаштування. Направляючі штанги закриті спеціальними гумовими протекторами, що перешкоджає їх забруднення. Продумане розташування органів управління і ергономічний дизайн рукояток гарантує зручність в роботі і безпеку працівника. Швидка настройка глибини фрезерування за допомогою 3х позиційного револьверного упору. Ідеальний інструмент для формування торців деталі, видалення сучків, роботи за шаблоном (з використанням копіювальних кілець), нарізки шипів з пристосуванням PL11, формування пазів, в тому числі при обробці рам, і т.д. Має канал для підключення пиловидаляючим апарату, виведений в верхню частину фрезера для поліпшення огляду в зоні обробки.
Відмінною особливістю моделі FR278R є наявність системи електроніки, і висока, для його «ваговій категорії», потужність двигуна (1300 Вт).
Технічні характеристики
подвійна ізоляція
Потужність: 1.300 W
Цанговий затиск, Ø: 8 mm
Глибина фрезерування: 0-50 mm
Частота обертання: 6.000-27.000 / min
Вага: 3,2 Кг
Стандартна комплектація
Бічний упор, захисний кожух, пристосування для приєднання пиловидаляючим пристрою, сервісні ключі.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимальная глубина фрезерования | 50 мм |
| Производитель | Virutex |
| Вес | 3.2 кг |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Страна производитель | Испания |
| Размер цанги | 8 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 27000 об/мин |
- Цена: 22 601 ₴








