

Фрезер універсальний FR160P
23 856 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: FR160P
Отправка с 10 мая 2026- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
FR160P Фрезер універсальний
Потужний двигун (1500Вт) і цанговий затиск Ø 12 мм дозволяють використовувати фрезер для важкої тривалої роботи. Фрезер розроблений для обробки масиву деревини, ЛДСП і МДФ. Відрізняється високою точністю і стабільністю в роботі, а також швидким налаштуванням глибини по 6-ти позиційного револьверному упору. Ідеальний інструмент для формування торців деталі, видалення сучків, роботи за шаблоном (з використанням копіювальних кілець), нарізки шипів з пристосуванням PL11, теслярських робіт, і т.д. Фрезер оснащений точним настроюванням глибини фрезерування й бічного упору, системою блокування шпинделя для полегшення заміни фрези, а також адаптером для підключення зовнішнього пиловидаляючим пристрою.
Технічні характеристики
подвійна ізоляція
Потужність: 1.500 W
Цанговий затиск, Ø: 12 mm
Глибина фрезерування: 0-60 mm
Частота обертання: 25.000 / min
Діаметр фрези, макс .: 40 mm
Вага: 5.4 Кг
Стандартна комплектація
Бічний упор, цанга Ø 12 мм, перехідна втулка 12/8 мм, перехідна втулка 12/6 мм, адаптер для підключення зовнішнього пилозбірника, копіювальний кільце Ø 19 мм, сервісні ключі.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Вес | 5.4 кг |
| Производитель | Virutex |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальная глубина фрезерования | 60 мм |
| Размер цанги | 12 мм |
| Максимальное количество оборотов | 25000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Испания |
| Состояние | Новое |
- Цена: 23 856 ₴



