Фрезер універсальний із змінним кутом нахилу двигуна FRE317S
53 170 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: FRE317S
Отправка с 10 мая 2026- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
FRE317S Фрезер універсальний із змінним кутом нахилу двигуна
Фрезер спеціально розроблений для виготовлення і ремонту виробів зі штучного каменю, таких як Corian®. Машина оснащена потужним двигуном (1800 Вт) з системою електроніки, що забезпечує підтримку числа обертів під навантаженням і можливість вибору частоти обертання шпинделя від 11500 до 23000 об / хв, в залежності від типу оброблюваного матеріалу і особливостей ріжучого інструменту.
Відмінною особливістю фрезера є велика глибина фрезерування - до 100 мм. Іншою відмінною рисою даного фрезера є наявність проміжної підошви для фрезерування місць стиків і кутів, а також газового амортизатора для вертикального переміщення. Це робить фрезер практично незамінним для робіт зі штучним каменем, таким як Corian®, тому що дозволяє використовувати його не тільки для обробки зони переходу «пристінковий бортик - стільниця», а ще й «пристінковий бортик - пристінковий бортик» - зони, недоступною для інших фрезеров.
Крім того, фрезер оснащений мікрометричним настроюванням глибини фрезерування і 6-ти ступінчастим револьверним упором.
Використання оснастки з додатковою комплектації дозволяє відфрезерувати зливні жолобки для стоку води, причому не декоративні, а мають кут нахилу у напрямку до мийки.
Технічні характеристики
Потужність: 1.800 W
Частота обертання: 11.500-23.000 / min
Цанговий затиск, Ø: 12 mm
Діаметр фрези, макс .: 61 mm
Глибина фрезерування: 0-100 mm
Вага: 5,5 Кг
Стандартна комплектація
Фреза радіусна, r. 10 мм, HM, Фреза пазова, d.10 мм, HM, Бічний упор, Втулки перехідні 12-10, 12-8 і 12-6 мм, копіювальний кільце Ø зовн. 30 мм, ключі сервісні 3 мм, 5 мм, 13 мм і 24 мм, штифт блокувальний D. 6, кожух пиловидалення для фрезерування радіусів, шланг пиловидалення 5 м з фіксаторами, захисний кожух фрези, транспортувальний бокс, супровідна документація.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Virutex |
| Вес | 5.5 кг |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Страна производитель | Испания |
| Размер цанги | 12 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 23000 об/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная глубина фрезерования | 100 |
- Цена: 53 170 ₴










