Торцювальна пила TM72C
73 041 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: TM72C
Отправка с 09 мая 2026- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
Переносна пила торцювання. Володіє високою потужністю і великою глибиною пропила. На пилах цієї серії встановлюється асинхронний безщітковий двигун, що забезпечує тривалу роботу машини. Відрізняється великою навантажувальною здатністю, що дозволяє використовувати цю модель для серійного виробництва. Застосовується для обробки деревини і МДФ профілів. У комплект поставки входить верхній столик з поздовжньою направляючої. Система безпеки включає вбудований гальмо диска, захист від випадкового запуску завдяки переривачу подачі струму, а також захисний кожух пилкового диска, що забезпечує безпеку працівника. Поставляється в двох варіантах виконання: з одно- і трифазних асинхронним двигуном (моделі серії 72 і 73 відповідно). Конструкція апарату забезпечує високу точність в будь-якому положенні.
Оснащена виведенням для підключення зовнішнього пиловидаляючого апарату, що забезпечує чистоту і безпеку роботи.
Захист від випадкового опускання головки. Захист від випадкового пуску при перериванні подачі струму.
Моделі серії ТМ включають верхній столик для допоміжних робіт.
Головка може повертатися від 0 ° до 45 ° в обидві сторони і нахилятися від 0 ° до 45 °.
Додаткова комплектація: Притиск гвинтовий (Арт. 7500092).
Варіанти електроживлення:
- TM72C: 220 В, 1200 Вт, однофазне, з верхнім столом.
- TS72C: 220 В, 1200 Вт, однофазне, без верхнього столу.
- TM73C: 220/380 В 1300 Вт, трифазне, з верхнім столом.
- TS73C: 220/380 В 1300 Вт, трифазне, без верхнього столу.
Технічні характеристики
- Потужність: 1.200 / 1.300 W
- Подвійна ізоляція
- Частота обертання: 3.000 / min
- Діаметр диска: 300 mm
- Вага: 30 Kg
Стандартна комплектація:
Пильний диск, НМ, Z = 48, Ø 300 мм, спрямовуюча, обмежувач довжини заготовки і сервісні ключі
Макс. глибина пропила на верхньому столику: 35 mm
- Пропил при 0 ° x 0 °: 80 × 150 mm
- Пропил при 0 ° x 45 °: 80 × 103 mm
- Пропил при 45 ° x 45 ° (ліворуч): 63 × 60 mm
- Пропил при 45 ° x 0 °: 65 × 150 mm
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимальный диаметр диска | 300 мм |
| Страна производитель | Испания |
| Производитель | Virutex |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
- Цена: 73 041 ₴








