Молоток (кувалда) 2 кг 28294.STACO
1 073 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 28294.STACO
+380674306997
- +380 (67) 430-69-97Плитні матеріали, профіля
- +380 (67) 430-69-97Фасади
- +380 (67) 430-69-97Фурнітура ,комплектуючі
- +380 (67) 707-81-310674313923Інструмент
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Молоток (кувалда) 2 кг STACO з дерев'яною ручкою.
STACO: славиться високоякісною продукцією в ручних, складських і побутових приладах. STACO була спочатку розроблена для високоякісних продуктів для скандинавського ринку, однак сьогодні марка рекомендується і визнана за її високу якість і привабливі ціни в більшості європейських країн. STACO розроблений і спроектований в Данії - і використовується кращими виробниками з усього світу. STACO славиться високоякісними товарами - відмінним дизайном, ергономічністю, екологічністю, інноваційними рішеннями - і привабливими цінами. STACO рекомендується професійними користувачами, які поважають високу якість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | STACO |
| Тип | Кувалда |
| Тип молотка | слесарный |
| Материал ударного бойка | сталь |
| Материал ручки | дерево |
| Длина ударного бойка | 120 мм |
| Длина рукоятки | 250 мм |
| Вес | 2 кг |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Страна производитель | Дания |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 073 ₴



